MyAddictometer

MyAddictometer

Telefonla ve telefonsuz geçirdiğiniz zamanı grafiksel olarak sunuyor.

MyAddictometer, akıllı telefon bağımlılığınızı kontrol altında tutmanıza yardımcı olan verimlilik aracı. Akıllı telefonla gün içinde ne kadar zaman geçirdiğinizi grafiksel olarak sunarak Android telefonunuza ne kadar bağımlı olduğunuzu gösteren ücretsiz bir uygulama.

Akıllı telefonları hayatlarının önemli bir parçası olarak gören, gerçek hayata dijital hayattan daha fazla önem veren, akıllı telefondan kopamayan kişilere özel hazırlanmış verimlilik uygulamalarından biri MyAddictometer.

Akıllı telefon kullanım davranışınızı analiz eden ve mobil kullanım eğilimleri ve verileri bir arada sunan Android uygulaması, grafiksel arayüze sahip. Günlük kullanım izleyicisi, günlük akıllı telefon kullanımınızı inceleyerek gün, hafta ve ay bazında kullanım sürenizi gösteriyor. Ayrıca bildirimlere, saate bakma gibi çeşitli nedenlerle açtığınız ekran kilidi de takip ediliyor ve gün içinde telefonunuzun ekranını ne kadar sıklıkla açtığınız grafiksel olarak gösteriliyor. Analizler sayfasından günbegün günün belli zamanlarında telefonunuzu ne kadar kullandığınızı görebiliyorsunuz. Sabah, öğleden sonra, akşam, gece ve gece geç saatlerde telefonla ne kadar zaman geçirdiğiniz grafikle gösteriliyor. Zaman akışı Timeline sayfasından da saat bazında kullanım istatistikleriniz listeleniyor.

İLGİLİ SORULAR

Ekranımı açamıyorum ne yapmalıyım? En İyi Mobil Operatör Hangisi? Android Telefonumu Nasıl Hızlandırabilirim? YENİ BİR SORU SOR

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın