MY LITTLE PONY – Arkadaşlık Sihirlidir

Asırlardır ayda hapsolan Nightmare Moon özgür kalmış ve gecenin karanlığını Ponyville’e yaymakta! Bir tek Twilight Sparkle ve arkadaşları Ponyville’i onun elinden kurtarıp topraklara tekrar ışığı ve arkadaşlığı geri getirebilir. Heyecanlı görevlerde onların kenti tekrardan inşa etmelerine ve hayallerine ulaşmalarına yardım et!

> Favori pony’lerin burada: Rainbow Dash, Fluttershy, Applejack ve daha fazlası!
> Ponyville’ini Equestria’nın en büyülü yerine dönüştür.
> Pony’lerinle keyifli mini-oyunlar oyna: Top Zıplatma, Elma Toplama, Büyülü Kanatlar!
> Arkadaşlarınla etkileşim halinde ol ve Arkadaşlığın Sihrini hisset!
> Oyunda yer edinen resmi tv programının seslendirmelerinin keyfine bak!

MY LITTLE PONY’yi oynaması parasız sadece dilersen gerçek parayla yeni oyun ürünleri alıp deneyimini zenginleştirebilirsin. Aletinin ayarlarını kullanarak uygulama içi satın alma hususi durumunu dönem dışı bırakabilirsin.

_____________________________________________

Bu oyunu ücretsiz bir şekilde indirebilir ve oynayabilirsiniz. Oyunun, oyunda ilerleyerek yada gerçek para karşılığında alınabilen sanal para birimleri kullanılarak da oynanabileceğini belirtmek isteriz. Gerçek para karşılığında sanal para satın alımı Windows hesap parolanızı girdiğinizde kullandığınız kredi kartıyla yada hesabınızla ilişkili öteki ödeme şekilleriyle gerçekleşir. Kredi kartı yada PIN numaranızı yine girmeniz istenmeyecektir. Uygulama içi satın alımlarda Windows 8 parolanız istenir, dolayısıyla parolanızı çocuklarınızla paylaşmazsanız satın alım yapamayacaklarından güvenli olabilirsiniz. Parola müdafaasını dönem dışı bırakmak yetki verilmemiş satın alımların gerçekleşmesine niçin olabilir. Çocuk sahibiyseniz yada başkalarının cihazınıza erişimi var ise gizyazı müdafaasını açık tutmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Yazar: admin

Bir cevap yazın