Multi Floor Garage Driver

Multi Floor Garage Driver

Mükemmel sürüşlere ve park egzersizlerine hazır mısınız? Arabaya atlayın, sürüşe başlayın.

Bu oyunda sürücü olarak yeteneklerinizi kanıtlamak ve eğlenmenin zaman geldi. Kalabalık ve karmaşık park alanlarında, yeraltı engelli parkurlarında ve zorlayacı trafikli şehir sokaklarında ve daha fazlasında araba süreceksiniz. Gerçekçi trafik deneyimi, hız ve verimlilik ile önünüze konan tüm görevleri tamamlamaya çalışın.

Oyunda yer alan Çok Katlı Park Tesisi isimli bölge gerçekten bir hayli karmaşıktır. Her köşesini keşfetmek zamanınızı alacak. Bu büyüleyici ve gerçekçi ortamda sizi birçok sürpriz ve meydan okuma bekliyor. El frenini çek, gaza bas ve güvenliği elden bırakma. Bu oyunda hız kesinlikle ana faktördür ancak kursu güvenli bir şekilde bitirmenin önemli olduğunu hatırlamanız gerekiyor.

Multi Floor Garage Driver, çeşitli türde otomobillere sahiptir. Her araba meraklısı burada beğenisine bir şey bulacağına inanıyorum. Araçların bazıları küçük, hızlı ve kolay sürülürken, diğerleri devasa, çalışmak için hassas ve beceri gerektiren zorlu canavarlardır. Bu çeşitliliğin oyuna farklı bir hava kattığını belirtmek gerekiyor. Tüm hedefleri tamamlayarak yeteneklerinizi gösterin, şoförlüğünüzü kanıtlayın ve yolun sonuna ulaşın!

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın