Multi Floor Garage Driver

Multi Floor Garage Driver

Mükemmel sürüşlere ve park egzersizlerine hazır mısınız? Arabaya atlayın, sürüşe başlayın.

En sonunda mobil bir araba oyununda yeteneklerinizi kanıtlayacak ve aynı zamanda eğleneceksiniz, bunun zaman geldi. Kalabalık ve kritik park bölgelerinde, engelli şehir alanlarında, trafiği bol şehir sokaklarında ve daha fazlasında araba süreceksiniz.

Oyunda yer alan onlarca farklı bölgenin arasından Çok Katlı Park Tesisi isimli alan gerçekten bir hayli zorlayıcı. Bu haritanın her köşesini keşfetmek zamanınızı harcayacaktır. Bu büyüleyici ve gerçekçi ortamda sizi birçok sürpriz ve meydan okuma bekliyorken artık arabanıza binmenin zamanı geldi. El frenini çek, gaza bas ve güvenliği elden bırakma. Bu oyunda hız kesinlikle ana faktördür ancak kursu güvenli bir şekilde bitirmenin önemli olduğunu hatırlamanız gerekiyor.

Multi Floor Garage Driver, çeşitli türde otomobillere sahiptir. Her araba meraklısı burada beğenisine bir şey bulacağına inanıyorum. Araçların bazıları küçük, hızlı ve kolay sürülürken, diğerleri devasa, çalışmak için hassas ve beceri gerektiren zorlu canavarlardır. Bu çeşitliliğin oyuna farklı bir hava kattığını belirtmek gerekiyor. Gerçekçi trafik deneyimi, hız ve verimlilik ile önünüze konan tüm görevleri tamamlamaya çalışın. Tüm hedefleri tamamlayarak yeteneklerinizi gösterin, şoförlüğünüzü kanıtlayın ve yolun sonuna ulaşın!

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın