Mr Bean – Risky Ropes

Mr Bean - Risky Ropes

Mr Bean ile maceraya atılın!

Mr Bean – Risky Ropes, hareketleriyle bizleri güldürmeyi başaran Mr Bean ve en az onun kadar ilginç karakterlerin yer aldığı mobil macera oyunu. iOS tarafına da ücretsiz çıkış yapmasıyla sevindiren yapımda uçurumda öylece kalan Mr Bean’e yardımcı oluyoruz. Kayaların üzerinden zıplıyor, keçilerin üzerinden atlıyor, arılardan kaçıyoruz.

Çizgi film tadında grafikleri hoş animasyonlarla birleştiren yeni Mr Bean oyununda karakterimiz dağcıların yaşadığı zorlukları yaşıyor. Halat yardımıyla aşağı inmeye çalışan komik karakterimize yol boyunca birçok karakter eşlik ediyor. Engelleri atlamak için yeterince zıplayan karakterimizin karşısına bir de keçi, penguen, denizyıldızı, UFO gibi çılgın karakterler çıkıyor. Mr Bean’in bu karakterlere ve engellere takılmadan güvenle aşağıya inmesini sağlamak bize düşüyor.

Mr Bean – Risky Ropes Özellikleri:

Tamamen ücretsiz oynayın! Kolay tek dokunuş kontrollerle oynamanın keyfini sürün. Farklı kurallar ve eğlenceyi birleştiren 4 etkileyici yerde oynayın. Mr Bean’i farklı kostümlerle kılıktan kılığa sokun. Maceranızda çok sayıda çılgın karakter yolunuza çıkacak.

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın