Mouse Simulator

Mouse Simulator

Sevimli bir fareyi kontrol ederek sizden istenilen görevleri yerine getireceğiniz, keyifli bir simülasyon oyunudur.

Kontrolü sizin elinizde olan bir fare ile verilen görevleri tamamlayabileceğiniz Mouse Simulator, mobil oyun platformunda eşsiz bir simülasyon oyunu olarak dikkat çekmektedir. 

Yazlık evlerin ve kulübelerin yer aldığı ormanlık alanlarda, küçük kemirgeniniz ile eğlenceli bir oyun sizleri bekliyor. Sevimli farenize bir eş bulabilir, hatta minik bir yavru fareye sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, sizden istenilen besinleri bularak görevleri tamamlamaktır. 

Görevleri tamamlamak için toplayabileceğiniz fındık, çilek, mantar, saman, buğday ve benzeri besinlerin yanı sıra, evlerden çalabileceğiniz peynir, ekmek, mendil, oyuncak, yüzük, kedi maması, para ve daha birçok farklı şey bulunmaktadır. Oyunda toplam 50 farklı seviyeden oluşan bir görev zinciri yer almaktadır.

Ayrıca mücadele etmeniz gereken örümcekler ve kaçmanız gereken birçok yırtıcı hayvan da oyun içerisinde mevcuttur. 
Kaliteli grafik tasarımı ve efektleri ile keyifli bir oyun olan Mouse Simulator, Android ve İOS sürüme sahip tüm cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Tamamen ücretsiz olan ve milyonlarca kişi tarafından tercih edilen bu simülasyon oyunu ile sizlerde eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.
 

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın