Mouse Simulator

Mouse Simulator

Hayata fare gözüyle bakacağız.

Sevimli bir fare ile verilen görevleri yerine getirebileceğiniz Mouse Simulator, Android ve İOS cihazlarda keyifle oynayabileceğiniz benzersiz bir simülasyon oyunudur. 

Yazlık kulübelerin ve evlerin bulunduğu ormanlık bir bölgede, minik fareniz ile tamamlayacağınız eğlenceli görevler sizleri bekliyor. İlerleyen bölümlerde farenize bir arkadaş bulabilir ve bu birliktelikten meydana gelen sevimli bir yavruya sahip olabilirsiniz. Oyunun genel amacı, size verilen görevlerde belirtilen yiyecekleri ve eşyaları toplayarak fare yuvasına getirmektir. 

Kaliteli ve etkileyici görüntü grafikleri ile güçlendirilmiş bu oyunda, birbirinden farklı toplam 50 adet bölüm yer almaktadır. Toplayacağınız mantar, çilek, fındık, ceviz, saman ve benzeri yiyecekler ile görevleri tamamlayabilirsiniz. Ayrıca sizden istenilen peynir, mendil, ekmek, yüzük, oyuncak, para, kedi maması ve buna benzer eşyaları çevredeki evlerden çalabilirsiniz. Görev esnasında karşınıza çıkabilecek örümcekler ve yırtıcı hayvanlar, aşmanız gereken engeller arasında yer almaktadır. 

5 milyondan fazla oyun tutkunu tarafından zevkle oynanan ve ücretsiz olarak hizmetinizde olan Mouse Simulator, her geçen gün artan oyuncu kitlesine sahip muazzam bir oyundur. 
 

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın