Moto Rider In Traffic

Moto Rider In Traffic

Gerçekçi bir motosiklet yarışı oynayacağız.

Birbirinden farklı bölümlerin yer aldığı Moto Rider In Traffic’de 3D grafikler bizleri bekliyor. 

Çeşitli kamera açıları ile oyunculara en gerçekçi motosiklet deneyimi sunan Moto Rider In Traffic, Android ve İOS platformu için ücretsiz olarak yayınlanmış bir simülasyon oyunudur.

Tamamen ücretsiz olarak 2017 yılında piyasaya çıkış yapan başarılı yapım, mobil platformda milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaktadır. Gerçekçi oynanış mekanikleri ile oyuncuların beklentisini fazlasıyla karşılamış olan yapım, günümüzde oldukça geniş kitleler tarafından da ilgiyle oynanmaya devam ediyor. 
En iyi grafiklerin yer aldığı mobil oyunda gerçekçi fizik motoru yer almaktadır. Ayrıntılı şehir haritası ile her türlü titizliği oyunculara sunan yapım da birbirinden farklı çok sayıda motosiklet çeşidi de yer almaktadır.

Oyuncular bu motorlar arasından dilediklerini alabilir ve performansını artırarak daha verimli hale getirebilirler. Akıcı trafiğe karşı motosiklet sürerken makaslar atabilecek ve adrenalin dolu anlar yaşayabileceğiz. En son 14 Mayıs’ta güncelleme alan yapım, çeşitli hataları ortadan kaldırırken, oyuncular için de kusursuz bir yapıya kavuşturuldu.
 

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın