Medyum Yorum

Manevi ilimlerin hassasiyetleri sadece gerekli olan çalışmanın yapımıyla sınırlı değil. Bu çalışmalar yapılırken, medyum hocanın alacağı tavırlar, danışan kişiye olan yaklaşımı ve daha bir çok faktör de alınacak sonuçta önemli bir etkiye sahip. Medyumluk işinde, kişilerin yaptırdığı çalışma aslında sadece medyum hocanın nefes gücüne ve bilgisine bağlı gibi görülse de durum bu kadar basit olmuyor. Buna ek olarak, çalışmayı yaptıran kişinin de uygulamaya elinden geldiğince katkı sağlaması, yapılan uygulamanın başarısını artırıyor. medyum yorum

Medyum Ali Gürses gibi tecrübeli isimler, bu durumun farkında olarak yapılacak olan çalışmalarda kişiler ile birebir iletişim halinde olmaya gayret ediyor. Dünyadaki en önemli güçlerden biri olan, manevi alemle de direkt olarak bağlantısı bulunan inanç ve niyet, çalışmanın etkisi üzerinde önemli rol oynadığı için, danışan kişinin doğru bilgilendirilmesi fazlasıyla önemli. medyum ali gürses

Medyum Ali Hoca, bugüne kadar yaptığı binlerce başarılı çalışmada buna özel olarak dikkat eden bir isim. Çalışma öncesinde, danışan kişinin aklında hiçbir soru işareti olmayacak biçimde soruları yanıtlayan, çalışmayı belli bir program dahilinde yaparak kafalarda şüphe bırakmayan Medyum Ali Gürses, tam da bu sebeplerden dolayı dünyanın her yerinden talep görüyor.

Manevi alemlerle alakalı herhangi bir çalışmada, hiçbir koşulda çalışma tamamlandıktan sonra medyum hoca ortadan kaybolmamalıdır. Medyum hocanın en önemli sorumluluklarından biri, çalışmayı talep eden kişiyle birebir irtibatta kalması ve çalışma sonrasında ulaşılabilir olmasıdır. Medyum Ali Gürses’in özellikle hassas olduğu bu konu, belki de yapılan çalışmaların en önemli parçalarından bir tanesi. Çalışma bitmiş olsa bile soruları yanıtlamak, istenildiği takdirde soru işaretlerini gidermek için iletişim bilgilerini her daim erişilebilir tutan Medyum Ali Gürses, bunu prensip edindiği için kendisine başvuran kişilerden oldukça olumlu yorumlar almakta.

Maneviyat karmaşık ve özel niteliklere sahiptir. Her insanın tam olarak anlayamayacağı bu alemlerde mutlaka belli gizemler yer alır. Bunların hem anlaşılabilen, hem de bizim göremediğimiz kısımlarından sorumlu olan medyum hocalar, her daim danışanların ulaşılabileceği konumda olmak zorunda. Medyum Ali Gürses, hem bilgisiyle, hem de bu durumu bir kural olarak benimsemesiyle, uzun yıllardır diğer medyum hocalar arasında öncü olmaya devam ediyor.

Yazar: admin

Bir cevap yazın