Medyum Sikayetleri

Geçim sağlamak için ihtiyaç duyduğumuz rızık aslında bize gizemli yollardan geliyor olabilir. “Şansın yaver gitmesi” gibi tanımlar ile düşündüğümüz bu konu, aslında arkasında büyük bir sır perdesi barındırıyor. Manevi alemlerin ne kadar güçlü olduğunu gözler önüne seren bu konu, insanların maddi konularda yaşadığı sorunları, farklı yollardan çözebileceğini de göstermekte.

İnsanların büyük kısmı, maddi kısmetsizlikleri fiziki sebeplere bağlama eğilimindedir. Kimi zaman tekrar tekrar denense ve artık kesin gözüyle bakılan şeylerin bile başarısız olduğu görülse de maneviyat çoğu kişinin aklına gelmiyor. Ancak, aslında manevi alemlerde oluşan bir tıkanıklığın çözümü ile bu tarz problemlerin ortadan kalkması gayet kolay. medyum şikayetleri

Medyum Ali Gürses’in çalışma alanlarından biri olan rızık açma vefkleri, dünyanın her ülkesinde ortak olarak yapılan çalışmalardan bir tanesi. Maneviyatın ve bu aleme ait enerjilerin her yerde ortak olması nedeniyle ortaya çıkan bu durum, aslında insanların bu alemlere ne kadar bağlı olduğunu gözler önüne seriyor.

Medyum Ali Hoca, rızık açma vefklerinin manevi dünyada yaşanan enerjisel düzensizlikleri ortadan kaldırdığından ve bu sayede dünyevi aleme olumlu yansımalar gerçekleştiğini belirtiyor. Bu düzensizlikler, yine o alemlere ait olan özel enerjiler kullanılarak aksine çevrilirken, fiziki dünyadaki yansımaları da kısa sürede görülebiliyor. medyum ali gürses

Çok hassas bir vefk uygulaması olan rızık açma çalışması sadece el verme yöntemi ile nesilden nesle aktarılan, iyi korunmuş yöntemlerle gerçekleştirilebilmekte. Medyum Ali Gürses gibi isimler tarafından nesillerdir korunan bu yöntemler, havas gibi ilimler sayesinde fiziki alemde kullanılabiliyor. Kişinin durumuna ve ihtiyaç duyulan çalışmaya göre tamamen farklı biçimlerde hazırlanan vefkler, ortalama bir hafta sürede teslim ediliyor ve etkisi anında görülmeye başlıyor.

Medyumluk işinin temeli olduğu söylenebilen vefk çalışmaları, insanların hayatını baştan aşağı değiştirebilecek kadar güçlü sonuçlar doğurabilir. İnsanların her ne kadar fiziki sebepler aramaya yatkınlığı bulunuyor olsa da manevi alemin unutulmaması oldukça önemli. Medyum hocaların sıkça dikkat çektiği bu konu, sadece rızık açma için değil, ilişkilerden ailevi yaşantıya kadar her alanı kapsıyor. Bu tarz durumlarda fiziki yöntemlerin tıkanması halinde, Medyum Ali Gürses gibi tecrübeli isimlere başvurulması ve bu konuya bir de manevi pencereden bakılması tavsiye ediliyor.

Yazar: admin

Bir cevap yazın