Mean Machines Demolition Derby

Mean Machines Demolition Derby

Band of Badasses: Run & Shoot ile uzaylılara karşı keyifli bir savaş verebilirsiniz.

What Games tarafından geliştirilen Band of Badasses: Run & Shoot, mobil oyun severlere fantastik bir aksiyon dünyası sunuyor.

Oyuncular bu atmosferde birbirinden farklı yaratıklar ile karşı karşıya gelecek ve onları etkisiz hale getirerek ilerlemeye çalışacaklar. Bu mobil oyunda Hollywood filmlerinin en sevilen 6 aksiyon kahramanı yer alıyor. Oyuncular bu kahramanlardan birini seçebilecek ve dünyayı uzaylı istilacılara karşı savunmaya çalışacaklar.

Sınırsız eğlencenin ve aksiyonun yer aldığı yapımda, düşman karakterlerini görünce kahkahalar atacak ve alışılmışın dışında bir keyif alacaksınız. Grafikleri bakımından kusursuz olan yapım da içerikte oldukça zengindir. Ardı arkası kesilmeyen uzaylılara karşı birbirinden farklı silahları ve bombaları kullanacak ve onları geldikleri yere geri göndermeye çalışacağız.

Ses efektleri ile desteklenen yapımda ormandan çöle ve hatta uzay mekiğine kadar harika 2B grafikler kullanılmıştır. Global ve arkadaş lider panolarında ilk sıralarda yer almaya çalışacağımız oyunda kolay kontrollere sahip olacak ve oyuna çabuk bir şekilde adapte olabileceğiz. Band of Badasses: Run & Shoot İOS ve Android platformu için ücretsiz olarak yayınlanmış bir aksiyon oyunudur.

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın