Masraf yönetimi – Gelir Gider hesabı 2.5.4 Ücretsiz –

Masraf yönetimi uygulaması, kişisel harcamaların ve gelirlerin takibini kolaylaştırmak için geliştirilmiş bir uygulamadır.

Bu uygulama sayesinde, harcamalarınızı ve gelirlerinizi kolayca kaydedebilir, belirli kategoriler altında görüntüleyebilir ve kolayca yönetebilirsiniz.

Masraf Yönetimi, kaydettiğiniz gelir ve gider verilerini kullanarak size aylık olarak detaylı bir şekilde bu harcamaları/gelirleri raporlar ve yıllık olarak gelir gider grafiğini çıkarır.

Ana menüsünde 6 başlık altında

1. Gelir
2. Gider
3. Rapor
4. İstatistik
5. Ayarlar
6. Yardım

Ekranları mevcuttur.
– Gelir ekranından gelir kaynağı belirterek (isteğe göre) gelir girebilirsiniz.

** Gider ekranından harcamalarınızı detaylı bir biçimde girebilirsiniz ( Geçmişe yönelik ve geleceğe yönelikte işlem yapabilirsiniz.)

** Taksitli harcama girebilirsiniz. Taksit sayısı başlangıç tarihi ve açıklama girdiğinizde otomatik olarak aylara gider kaydı yapılır.

** Rapor ekranından Aylık olarak hangi kategoriye ne kadar para harcamışsınız, ne kadar gelir elde etmişsiniz ve toplam kar/zarar durumunu görüntüleyebilirsiniz.

** İstatistik ekranından yıllık olarak tüm kayıtları gelir ve giderlerinizin grafiğini görebilirsiniz.

Ayarlar ekranından bir aya ait girilmiş tüm kayıtları tek tuşla silebilirsiniz.

Yardım ekranından uygulama hakkında kısa bilgiler alabilirsiniz.

Bu uygulama sayesinde paranızı nereye harcadığınızı kolaylıkla takip edebilece, gelir ve giderlerinizi kolayca yönetebileceksiniz.

Masraf yönetimi uygulamasını 1 ay kullandıktan sonra boşa giden harcamalarınızı görüp tasarruf yapabilecek, birikim gibi hedeflediğiniz harcamalarınıza ayırdığınız miktarlarıda görebileceksiniz.

Masraf Yönetimi, Ev gideri, araba gideri, market alışveriş giderleri, eğlence gideri, birikim, fatura giderleri gibi kategoriler altında kaydedebileceğiniz giderlerin size aylık kullanımını raporlar.

Gider ekranındaki arama fonksiyonu sayesindede anlık filtreleme yapabilirsiniz. Örneğin gider olarak kaydettiğiniz 100den fazla kayıt var toplam tutar 3250 TL ama siz sadece araba masrafları toplamını görmek istiyorsunuz arama kısmına sadece araç yazarak anında filtreleme ve toplam araç için harcanan miktarı görebilirsiniz.

Aynı arama fonksiyonunu kendi yazdığınız açıklamada da kullanabilirsiniz. Örneğin “Ahmet Borç” olarak kaydettiğiniz farklı harcamalarınızı Ahmet yazarak bulabilir ve toplamını görebilirsiniz.

Masraf yönetimi uygulamasında, gelir gider ekranlarını borç ve alacak kaydı şekildede kullanabilirsiniz.

Yenilikler

** Alışverişlerinizi kart ya da nakit olarak kaydederek güncel kart ve nakit bakiyenizi rapor ekranında görebilirsiniz

** E-Mail seçeceği ile bütün bir aya ait gelir ya da giderlerinizi tek tuşla istediğiniz kişiye mail atabilirsiniz (Online yedekleme Drive kullanabilirsiniz)İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın