Magibot

Magibot

İnsanların son çaresi robot olan ILO’nun maceralarına tanıklık edin.

Sivri şapkası ve Sihirli Kitabı ile Ilo isimli karakterimiz, dünyalaşma işaretlerini bulmak için düşman yaratıklarla dolu bir bölgeyi keşfediyor. “Sihirli” blokları kullanarak yolunu açan Ilo, uçma, zamanı durdurma ya da nesnelerin içinden geçme gibi güçlere sahip. İnsanlığın ve Odyssey’in son şansı Ilo’ya yardım etmeye hazır mısınız?

Farklı oyun dünyası ve aynı şekilde farklı karakterleriyle dikkat çekmeyi başaran oyunda insanlar bilinmeyen bir gezegene bu küçük robotu gönderiyorlar. Çeşitli yeteneklere sahip olan Ilo isimli robot, ufak yerlerden çok iyi bir şekilde sıyrılabiliyorken aynı zamanda rakiplerini de zorlanmadan öldürebiliyor. Tüm dünyanın gözü sizin üzerinizdeyken onlara yardım etmeli ve bu Odyssey’de bir şeyler bulmalısınız. Bir hayli eğlenceli haritaya sahip olan oyunda sürekli maceraya gireceğinizi unutmayın.

İki ayrı oyun moduna sahip olan Magibot’ta isterseniz bulmaca çözebilirsiniz isterseniz de farklı farklı görevleri yerine getirebilirsiniz. Yani genel anlamda bol seçenek sunan oyunda karakterinizin 9 farklı büyülü gücü barındırdığını da belirtmek gerekiyor. Hadi insanların sizden istediğini verin ve onları mutlu edin.

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın