Lost Island: Blast Adventure

Lost Island: Blast Adventure

Adayı cennete çevirin.

Lost Island: Blast Adventure, iOS platformunda eşleştirme oyunlarıyla ada kurmaca oyunlarını birleştiren kaliteli grafiklere sahip bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Türkçe dil desteğiyle gelen oyunu simülasyon oyun severlere tavsiye ederim. Adayı cennete çevirmek için saatlerinizi vermeye hazır mısınız?

iPhone ve iPad’de oynanabilir ada kurmaca oyunları arasından animasyonlarla güçlendirilmiş yüksek kalitede grafikleriyle öne çıkan Kayıp Ada: Patlayan Macera oyununda eşleştirmeye dayalı bulmacaları çözerek kazandığınız altınlarla adanızı güzelleştiriyorsunuz. Maceracı arkeolog Ellie birlikte adayı cennete dönüştürürken bir yandan da adanın gizemlerini çözmeye çalışıyorsunuz. İlerledikçe yeni karakterlerle tanışıyorsunuz. Oyunda bolca konuşma var. Her yeni tanıştığınız karakterle bir süre tartıştıktan sonra iş yapmaya başlıyorsunuz.

Lost Island: Blast Adventure Özellikleri:

Egzotik ve sırlarla dolu eğlenceli bir hikaye Yeniden düzenlenebilir çevre Onarım ve dekorasyon işleri Gizemli olayları, antik kalıntıları araştırma Maceracı arkeolog Ellie ve onlarca yan karakter Eğlenceli patlama oyunları

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın