Looney Toons Dash

Looney Toons Dash

Sevilen Looney Tunes karakterleri bu oyunda buluşuyor.

Looney Toons Dash, Bugs Bunny, Tweety, Road Runner ve diğer sevilen Looney Tunes karakterlerini bir araya getiren sonsuz koşu tarzında hazırlanmış süper eğlenceli bir mobil oyun. Çizgi film stilinde animasyonların ön plana çıkarıldığı sürükleyici bir koşu oyunu bizlerle. İndirmesi de oynaması da ücretsiz!

Çocuklar kadar eski çizgi filmlere özlem duyan yetişkinlerin de keyifle oynayacağını düşündüğüm, reflekslere dayalı oynanış sunan eğlence dozu yüksek bir Android oyunu Looney Toons Dash. Tavşan Bugs Bunny, kanarya Tweety, son derece hızlı hareket eden Road Runner ve diğer Looney Tunes çizgi filmlerinde oynayan karakterlerin yerine geçip Elmer Fudd’dan kaçmaya çalışıyorsunuz. Tazmanya Canavarı, Yosemite Sam gibi kötülerin yanı sıra dinamitler, uçurumlar gibi tehlikeli engellerin karşıladığı yollarda hayatta kalma mücadelesi veriyorsunuz. Tuzakları atlatmak, yakalanmamak için son hız ve hatasız koşmak tek başına yeterli olmuyor. Sizi süper kahramana dönüştüren güçlendiricileri de almanız gerekiyor.

Looney Toons Dash Özellikleri:

Bugs Bunny, Tweety Bird, Road Runner ve diğer sevilen Looney Tunes karakterleri Boyalı Çöl, Tweety’nin Semti ve daha birçok keşfedilebilir ikonik bölümler Seçilebilir 8 güzel Tavşan Bunny karakteri Seviye hedefleri Güçlendiriciler Toplanabilir Looney Tunes kartları Çizgi film tadında canlı ses ve müzikler

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın