Konuşan Tom Su Savaşı 1.5.36.354 Ücretsiz –

Hayatının EN GÜZEL SU SAVAŞI’na katıl! Su balonlarını hazırla. Su tabancalarını kap. Göreve hazırlan ve rakiplerini sırılsıklam ıslat! Sinsi bir saldırı planla ve diğer ekibin Akçelerini ve Enerjisini topla. Bunları YENİLMEZ BİR KAMP İNŞA ETMEK için kullan! Harika su silahlarını düşmanlarından önce edinmek için Kampını olabildiğince hızlı biçimde yükselt!

Bu yepyeni, harika su savaşı/savaş inşa oyununu oyna. Müthiş eğlenceli bir oyun!

???NASIL EN İYİ OLUNUR???

? KAMPINI İNŞA ET
Yenilmez bir Kamp inşa et. Hızlı ol ve diğer ekipler seni görmeden kampını kur. Birlik Dükkânını, Kahramanhaneni, Kuleni, Akçe Fabrikanı, Enerji Üretecini ve daha fazlasını hazırla. Diğer ekipleri yenmek üzere en iyi silahları ve en çok Enerjiyi almak için Minivanının ve Kampındaki yapıların seviyesini yükselt.

? SAVUN VE SALDIRILAR PLANLA
Püskürtücü, Kule, Gölcük, Mancınık, Top ve bunlar gibi daha pek çok savunma yapısını kur. Benzersiz bir su savaşı stratejisi planlarken Birliklerini, Kampını ve Altın Akçelerini koru! Birliklerini oluştur ve onlara zafer yolunda önderlik et! İstilacıların kaçıp gitmesini sağla!

? SU SAVAŞINI KAZAN!
Su Tabancanı, Sapanını, Atlayış Tulumlarını ve diğer silahlarını kuşan. Doğru taktikleri kullan ve doğrudan aksiyona dal! TEK OYUNCULU Hikâye bölümlerinde becerilerini sına ve kendini mükemmele ulaşacak biçimde eğit. Büyük ÇOK OYUNCULU çevrim içi savaşlarda düşmanlarına saldır ve dövüş. Seviyeler boyunca ilerle ve Birliklerini diğer oyuncuların birliklerine kat. Böylelikle daha da büyük savaşlarda oynayabilirsin! Bu ciddi savaşlar, cidden eğlencelidir!

? ALTIN VE ENERJİ TOPLA
Yazın en heyecan verici su savaşını kazan ve seviye atla! Diğer çevrim içi oyunculardan Akçe ve Enerji toplayıp bunları Kampını yükseltmek için kullan. Rakiplerin senin kaynaklarını ele geçirmeden sen onlarınkini al ya da… Düşman cephesinin ardına sız ve kaynakları çal!

Acele et! Dünyanın dört bir yanından çocuklara ve yetişkinlere katıl ve inanılmaz bir tasarıma sahip bu savaş inşa oyununda SU SAVAŞINI KAZAN!

Konuşan Tom Su Savaşı, seviyelerde daha hızlı ilerlemene yardımcı olması için ögeler satın alma seçeneğine sahip, ücretsiz bir oyundur.

Bu uygulama şunları içerir:
– Outfit7’nin ürünlerinin tanıtımı ve üçüncü kişi reklamları
– Müşterileri web-sitemize ve diğer Outfit7 uygulamalarına yönlendiren bağlantılar
– Kullanıcıları uygulamayı tekrar kullanmaya ikna etmek için içeriğin kişiselleştirilmesi
– Sosyal ağları kullanıp arkadaşlarla bunlar aracılığıyla bağlantı kurma ve uygulama içi sohbeti kullanma olanağı
– Uygulama içi satın alımlar yapma seçeneği
– Oyuncu tarafından erişilen mevcut seviyeye bağlı olarak, öğelere sanal para birimi cinsinden farklı fiyatlarla ulaşılabilir
– Gerçek para kullanarak uygulama içi satın alım yapmaksızın uygulamanın tüm işlevselliklerine erişmek için alternatif seçenekler (seviyede ilerleme, oyun içi işlevsellikler)

Kullanım koşulları: http://outfit7.com/eula/
Gizlilik politikası: http://outfit7.com/privacy-policy/
Müşteri Desteği: [email protected]İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın