İzmir Mekan Rehberi

İzmir Mekan Rehberi

İzmir mekan arama, etkinlik takip için en iyi uygulama

İzmir Mekan Rehberi, yeni mekanlar keşfetmek isteyen, etkinlikleri takip eden İzmirlilerin yanı sıra İzmir’e ilk kez gelecek kişilere yardımcı olan rehber uygulama. Kullanımı kolay, kullanıcı dostu arayüz üzerinden kriterlerinize uygun mekana hızlıca ulaşıp rezervasyonunuzu yaptırmak dışında İzmir’in gözde mekanlarında düzenlenen etkinlikleri takip edebildiğiniz eşsiz bir mobil uygulama.

iOS tarafında da ücretsiz olan, iPhone ve iPad’de kullanılabilir şehir rehber uygulamalarından İzmir Mekan Rehberi, mekan ve etkinlikleri te bir platformda topluyor. Ailenizle, sevgilinizle, arkadaşlarınızla planlama yapmadan bu uygulamaya bakmanızı tavsiye ederim. Yeme-içme, eğlence mekanlarına ilişkin geniş filtreleme sunuyor. Mekanda internet var mı, otopark var mı, çocuğunuz için mama sandalyesi bulunur mu, çocuk menüsü var mı, diyet menüsü çıkıyor mu, vale hizmeti var mı, sigara içilebilir alana sahip mi gibi pek çok hizmeti filtreden geçirerek sevdiklerinizle tam da istediğiniz, aradığınız mekana gidiyorsunuz. Gitmeyi planladığınız mekana daha önce gitmiş kişilerin yorumları karşınıza çıkıyor. Yol tarifi de alabiliyorsunuz.

İzmir’in güzel mekanlarındaki fırsatları da karşınıza çıkaran İzmir Mekan Rehberi uygulaması, sadece mekan arama için kullanılabilecek bir uygulama değil. Şehrin gözde mekanlarında düzenlenen etkinliklerden de haberdar ediyor.

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın