İTÜ Mobil

İTÜ Mobil

İTÜ Mobil uygulaması ile üniversitenizdeki tüm haberleri takip edebileceğiniz gibi notlarınızı ve sınav tarihlerinizi de görebilirsiniz.

İTÜ Mobil uygulaması iOS cihazlarınızdan İstanbul Teknik Üniversitesi’ndeki güncel duyuru, haber ve etkinliklerden haberdar olmanızı sağlıyor.

İstanbul Teknik Üniversitesi’nin resmi mobil uygulaması olarak yayınlanan İTÜ Mobil, öğrencilerin hayatını kolaylaştıracak birçok faydalı özellik sunuyor. Üniversitedeki güncel haberler, duyurular ve etkinliklerden anında haberdar olabileceğiniz uygulamada, kampüs yerleşimini bilmeyenler için İTÜ Harita özelliği de sunuluyor. Yemekhanedeki haftalık yemek listesini de görebilmenize olanak sağlayan uygulamada, acil durumları da anında yetkililere bildirebiliyorsunuz.

Sınav takvimi, vize ve final notları, derslik bilgisi gibi merak ettiğiniz kişisel bilgilerinize de erişebileceğiniz İTÜ Mobil uygulamasının bir başka faydalı özelliği de, kampüs içinde yemek yiyebileceğiniz yerleri görebilmeniz diyebilirim. Kütüphane olanaklarından yararlanmak isteyenler için de bir bölüm sunan İTÜ Mobil uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın