Isometric

Isometric

Isometric uygulamasını kullanarak kendi tarzınızı yansıtacak geometrik şekillerde sanat eserleri oluşturabilirsiniz.

Isometric uygulaması iOS işletim sistemli cihazlarınızdan geometrik şekilleri kullanarak ilginç sanat eserleri oluşturmanızı sağlıyor.

İç dünyanızı yansıtacak soyut sanat eserleri oluşturmak için kullanabileceğiniz Isometric uygulamasında, temel geometrik şekilleri kullanarak harika çalışmalara imza atabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanarak oluşturacağınız şekilleri ister iki boyutlu, isterseniz de üç boyutlu olarak tasarlayabilir ve düzenleyebilirsiniz. Benzersiz grafikler ve optik yanılsamalar yapmak için sınırsız imkan sunan uygulamada hayal edebileceğiniz her şeyi yansıtabilmeniz mümkün.

Çizimlerinizi oluşturduktan sonra resimlerinize benzersiz bir görünüm kazandıracak stiller ve filtreler sunan Isometric uygulamasında çalışmalarınızı sosyal medya ve anlık mesajlaşma uygulamalarında paylaşabileceğiniz gibi yüksek çözünürlükte SVG, PDF, OBJ, STL veya DXF formatlarında da kaydedebiliyorsunuz. Oldukça kolay bir kullanıcı arayüzü sunan Isometric uygulamasına iPhone ve iPad cihazlarınızda 4.49 TL ücret ödeyerek sahip olabilirsiniz.

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın