Into Mirror

Into Mirror

Dövüşerek ilerlemeye çalışacağız.

2076 yılının yer aldığı Into Mirror ile aksiyon ve gerilim dolu bir dünyaya giriş yapacağız.

Çarpıcı grafiklere ve orta dereceli bir içeriğe sahip olarak mobil platform oyuncularına sunulan Into Mirror, Android ve İOS platformunda milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya devam ediyor. Sürükleyici atmosferi ile milyonlara ulaşmayı başaran yapım, ilk kez 2016 yılında karşımıza çıkmıştı.

20’den fazla seviyenin yer aldığı yapımda, bizleri birbirinden farklı zorluklara sahip olan görevler yer almaktadır. Oyun içerisinde karakterimiz ile akrobatik hareketler yapabilecek ve düşmanlarımızı fantastik dövüş sistemi ile etkisiz hale getireceğiz. Oyun içerisinde yer alan görevleri başarı ile tamamlayarak bir sonraki göreve geçecek daha sonra ise ilerlememize kaldığımız yerden devam edeceğiz.

Fantastik efektlere sahip olan oyunda, elimizde bulunan kılıcımız ile düşmanlarımızı ikiye bölecek ve ilerlemeye çalışacağız. Oyun içerisinde oldukça zorlayıcı seviyeler yer almaktadır. Oyuncular bu seviyeler arasında kolaydan zora doğru ilerleyecek ve görevleri başarı ile tamamlamaya çalışacaklar. Sadece Google Play’de 1 milyondan fazla oyuncu kitlesine sahip olan yapım, İOS platformunda da yükselişe geçmiştir.

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın