Horse Racing Manager 2018

Horse Racing Manager 2018

At yarışı yöneticisi olma yolunda atını eğit, yetiştir ve yarışa sok.

Son zamanlarda farklı spor oyunlarının sayısının artmasıyla birlikte spor kategorisindeki rekabet de artmaya başladı. Bu anlamda Horse Racing Manager 2018’in bir hayli başarılı olduğunu ve at yarışında oyuncuları eğlendirdiğini belirtmek gerekiyor.

Bu oyunda başlangıçta sahip olduğunuz parayla bir at seçiyorsunuz. Daha sonrasında ise bu atınızı eğitmek adına antrenmanlara başlıyorsunuz. Çeşitli eğitim yöntemleriyle atınızın performansını artırabilir veya atınızı en güçlü ve en acımasız soylar oluşturacak şekilde yetiştirebilirsiniz. Ayrıca atınızın hızını, kilosunu, boyunu ayarlayabildiğiniz oyunda örneğin atınızın saha içerisindeki daha iyi olması için kilosunu arttırabilirsiniz. Ancak bunu yaptığınızda atınızın hızının düşeceğini unutmayın.

Pek çok türde yarış barındıran oyunda kazanç sağlamak ve şampiyonluğa giden yolda ilerlemek için yerel derbide ve aynı zamanda ulusal maçlarda yarışarak bu yolda ilerlemeyi tercih edebilirsiniz. Bol eğlenceli geçen bu yarışlarda atınızın birinci olması için bol bol eğitim yaptırın.

At yarışlarını izlemeyi bırak ve yarıştaki yerini al. Jokeyler atlarına eyer taksın çünkü bir numaralı at yarışı yönetimi burada. Kentucky’den Epsom’a hakkında konuşulan birinci sınıf bir at yarışı yöneticisi olabilir misin? Hadi bu at yarışında efsane ol! 

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın