Hindi Ve Kanatlı Hayvan Satışı

Hindi Ve Kanatlı Hayvan Satışı

Firmamızın satışa çıkarmış olduğu ürünlerinin kalitesi, emek verilen çalışmaların sonucu olarak yer almaktadır. Vermiş olduğumuz emeklerimizin karşılığını, siz değerli müşterilerimize en uygun hindi fiyatları ulaştırarak sunuyoruz. Firmamız tamamen entegre olarak çalışma yapmakta ve faaliyetlerini sürdürmektedir.

Damızlık ünitelerimiz içerisinde yumurtalar firmamıza ait kuluçkahanelerde basılmakta ve civciv üretimi yapılmaktadır. Üretimi yapılan bu civcivler kendi üretim kümeslerimizde yetiştirilmeye devam etmektedir. Yetiştiricilerin ve damızlıkların yem ihtiyaçları karşılanmakta ve kümeslerine teslim edilmektedir.

Online Satış

Hindilerin aşı ve ilaç gibi ihtiyaçları firmamız tarafından temin edilmektedir. Yetiştiricilerin yakacak ve altlık temin etmelerine de yardımcı oluyoruz. En uygun hindi fiyatları ile müşteri memnuniyetiyle hizmet vermeye devam ediyoruz. Firmamızın temel amaçları arasında temiz, helal ve dürüst bir şekilde ticaret gerçekleştirilmektedir. En uygun fiyata hindi satışlarımızı sizde bulabilirsiniz. Veteriner kontrolünde yetiştirmiş olduğumuz hindi çeşitleri ülkemizin her noktasına itina ile göndermeye devam ediyoruz. Hindi konusunda üretim satış ve sonrasındaki her aşamada bizden destek alabilirsiniz. En uygun hindi fiyatlarını burada sizlerle bir araya gelmektedir.

Yazar: admin

Bir cevap yazın