Her alanda dolap

Her alanda kullanışlı ve estetik olan ray dolap sistemleri günümüzde en çok tercih edilen mobilyalar arasındadır. Evinizin olmazsa olmazı gardrop ve portmanto gibi mobilyalarınız da genellikle alandan tasarruf etmek amacı ile sürgülü kapak tercih edilmektedir.

Raydekart Ray dolap Sistemleri, Firmamız uzun yıllardır mobilya sektöründe hizmet vermektedir. Alanında en yaygın olan raydolap mobilyalarına tasarımsal harikalar getirerek, bir çok konuda ürün estetiğini ve kalitesini ön planda tutmayı başarmıştır.

İhtiyacınız olan tüm dolap modellerini raydolap olarak kullanabilirsiniz. Bu durum sizlere hem alandan tasarruf etmenizi sağlayacak hem de dolap kullanımınızı daha da rahatlatacaktır.

Mobilyaların arasında teknolojiden etkilenerek her geçen gün tasarımsal ve mekanizma yönünden en çok yenilikleri getiren firmamız, ray dolap sistemlerinde yılların vermiş olduğu birikimi teknolojinin ilerlemesi ile birleştirerek raydolap içerisinde çok daha tasarımsal süslemeler yapabilmektedir.

İç bölümlerini inceleyecek olursak, gerek ray mekanizma sistemi, gerek çekmece, askılık veya kapak sistemleri oldukça çeşitlidir. Yerden tavana kadar olan raydolap modellerimizde asansör askı sistemi kullanılmaktadır. Bu sistem askılığı kullanmanızı çok daha rahat hale getirmektedir. bas aç çekmece rayları, ray dolap içerisindeki çekmecelerinizi tek el hareketi ile dokunduğunuzda kendisi açılır ve tek dokunma ile kendisi kapanır halde çalışma sistemidir. Çekmecelerinizi çok daha uzun ömürlü kullanmanıza olanak gösterir. Firmamız bu içerik sistemlerini ve yeniliklerini her zaman takip eder ve siz değerli müşterilerimize her zaman son sistemi ve en kaliteli raydolap sistemlerini kullanmayı hedefler.

Yazar: admin

Bir cevap yazın