Hempire – Plant Growing Game

Hempire - Plant Growing Game

Zengin içerikli bir simülasyon oyunu oynayacağız.

Android ve iOS platformunda simülasyon oyun kategorisinde bulunan Hempire – Plant Growing Game, tamamen ücretsiz olarak yayınlanmıştır. 
LBC Studios Inc tarafından yayınlanan yapım, kaliteli grafikleri ile oyunculara eğlenceli bir atmosfer sunacak olan Hempire – Plant Growing Game’de kendi çiçeklerimizi geliştirecek ve bakımlarını yapacağız. İş geliştirme simülasyonu olarak karşımıza çıkan yapımda, içerik oldukça tatmin edici olurken grafiklerde oyunculara en iyi deneyimi sunmaktadır. 
Oyun içerisinde kendi şehrimizi kurabilecek ve yönetebileceğiz. Oyuncular şehirlerine diledikleri binaları inşa edebilecek ve özelleştirebilecekler. Şehirlerine güzel bir görünüm katmak isteyen oyuncular etrafı çiçeklerle süsleyebilecek ve çiçeklerin her türlü bakımını da yapabilecekler. Buna ek olarak oyuncular çeşitli düzenlemeler ve yaşam alanları yapabilecek ve müşterilerine sunabilecekler. 
Rengarenk bir dünyayı kapsayan mobil oyun, oyunculara çeşitli itemları da sunuyor. Oyun içerisinde birbirinden farklı araçlar da yer alıyor. Oyun içerisinde inşa ettiğimiz binaların seviyesini yükselterek daha büyük bir yapıya kavuşabilecekler. Yarattığımız işletmeleri araçlarla ve çiçeklerle süsleyerek daha çekici hale getirebileceğiz.
 

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın