GTR Speed Rivals

GTR Speed Rivals

Mobil cihazınızda gerçekçi bir yapış oyunu oynayacaksınız.

Enfes grafikleri ile mobil oyunculara kaliteli bir yarış deneyimi sunan GTR Speed Rivals, odlukça sürükleyici bir yapıya sahip.

Azur Interactive Games Limited tarafından geliştirilen yapım, birbirinden farklı araç modelleri ile oyunculara gerçek bir deneyim sunuyor. Aksiyonun ve adrenalinin tavan yaptığı oyunda, bizleri birbirinden farklı gerçek zamanlı oyuncular bekliyor.  Tüm dünyada oldukça popüler bir konumda yer alan bu mobil oyun, zengin içeriği ile de tatmin ediyor.

Çevrimiçi turnuvalara katılacağımız oyunda, birbirinden farklı araçları denemekle kalmayacak dilediğimiz gibi modifiye edeceğiz. Ultra grafiklere sahip olan mobil oyunda drift yapabilecek ve nitronun dibine vurabileceğiz.

Oyun içerisinde yarış araçları olduğu gibi çok sayıda kamyon tarzında araçlar da yer almaktadır. Mükemmel drift fiziğine sahip olan yapım, çok oyunculu olarak dünyanın farklı bölgelerindeki oyuncuları aynı çatı altında toplayarak birbirlerine meydan okuma şansı sunuyor. Sağlam mekaniklere sahip olarak karşımıza çıkan yapım, mobil platformun en başarılı yarış oyunlarından bir tanesidir.
 

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın