Goosebumps HorrorTown – Monsters City Builder

Goosebumps HorrorTown - Monsters City Builder

Korku dünyasına hoş geldiniz.

Pixowl Inc tarafından Android ve İOS platformu için geliştirilen Goosebumps HorrorTown – Monsters City Builder’da bizleri korku ve gerilim yüklü sahneler bekliyor.

Simülasyon oyunları arasında yer alan yapımda, çeşitli tehlikeler insanları rahatsız etmekte ve onları korkutmaktadır. Bizden istenilen ise bu tehlikeleri etkisiz hale getirerek şehri eski haline getirmektir. Oyun içerisinde çok sayıda tehlikeli karakter vardı. Bu karakterlerden bazıları zombi ve korkunç palyaçolardır.

100’den fazla oynanabilir karakterin yer aldığı yapımda, esrarengiz olaylar olacak ve geceleri şehir hiç güvenli olmayacaktır. Şehirde geceleri canavarları takip edecek ve inlerini tespit edeceğiz. Onları yok edebilmek için bize yardım edecek herhangi bir kimse bulunmazken, insanların huzuru için gerekirse yaratıklar ile savaşacağız.

Grafikleri ve animasyonları ile başarılı olan mobil oyun, alanındaki en iyi korku oyunlarından bir tanesi olarak adından söz ettirmektedir. Mobil oyun severlere ücretsiz olarak sunulan yapım, korku dolu yapısı ile oyuncular üzerinde de derin izler bırakmaktadır. Eğer cesaretiniz varsa tehlikelerle dolu bu dünyaya buyurun gelin.

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın