Google Tasks

Google Tasks

Google servislerini kullananlar için en iyi yapılacaklar listesi (to-do) uygulaması

Google Tasks, Gmail ve Google Takvimle entegrasyon sunmasıyla diğer yapılacaklar listesi hazırlama (to-do), görev oluşturma uygulamalarından ayrılıyor. Yeni minimalist tasarım diliyle geliştirilen Google Görevler mobil uygulaması, Google’ın tüm uygulamaları gibi Türkçe dil desteğiyle geliyor. iPhone’unuz için Google servisleriyle entegre kolay kullanımlı harika bir yapılacaklar listesi uygulaması; tavsiye ederim.

Google servislerini kullanan kullanıcıların tercih edebileceği to-do uygulaması Google Tasks Türkçe adıyla Google Görevler’i benzerlerinden ayıran en önemli özellik; Gmail ve Google Takvim ile entegre olması. Google hesabınıza giriş yapabildiğiniz herhangi bir cihazdan yapılacaklar, görev listelerinize ulaşıp düzenlemeler yapabiliyorsunuz. E-postalardan oluşturulan, Google Takvim’e eklenen görevleri görüntüleyebiliyorsunuz. Doğrudan uygulama içerisinden “Yeni görev ekle”yi kullanarak hızlıca yapılacaklar listesi veya görev oluşturabiliyorsunuz. Görevlere ayrıntı ekleme, alt görev oluşturma, tarih ekleme (belirli bir hatırlatma zamanı giremiyorsunuz.) şansına sahipsiniz.

Yenilenen Gmail’in herkese açılmasıyla kullanımının artacağını düşündüğüm Google Görevler mobil uygulaması, G Suite’in bir parçası olarak karşımızda.

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın