Game Booster

Game Booster

Matematik Öğreniyorum uygulamasıyla okula yeni başlayan çocuklarınıza ders çalıştırabilirsiniz.

Matematik Öğreniyorum uygulamasını kullanarak Android cihazlarınız üzerinden çocuklarınıza Matematik eğitimi verebilirsiniz.

Okula yeni başlayan çocuklar için yardımcı kaynak niteliğindeki bir uygulama olan Matematik Öğreniyorum, okulda verilen Matematik derslerini pekiştirmek ya da hazırlanmak için kolaylık sağlıyor. Rakamlar, ritmik saymalar, toplama ve çıkarma işlemi gibi temel konuları eğlenceli ve anlaşılır bir şekilde anlatan uygulama, çocuklarınızın da severek kullanacağı türden.

Rakamları pekiştirmek amacıyla nesnelerle destekleyen ve defterinde bu sayıları nasıl yazacağını öğreten Matematik Öğreniyorum uygulaması, sayıların okunuşlarını da sesli olarak sizlere sunuyor. Toplama ve çıkarma işlemlerinde verdiği örnekleri de çoktan seçmeli olarak sunan, rakamlarla ve nesnelerle toplamayı öğreten uygulamayı internet bağlantısına ihtiyaç duymadan da kullanabiliyorsunuz. Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına uygun olarak sınıf öğretmenleri tarafından hazırlanan Matematik Öğreniyorum uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın