Fun Hospital-Tycoon is back

Fun Hospital-Tycoon is back

Kendi hastanenizi kurarak, birbirinden ilginç hastaları tedavi edebileceğiniz muazzam bir simülasyon oyunudur.

Mobil oyun dünyasında simülasyon kategorisinde yer alan Fun Hospital-Tycoon is back, kendi hastanenizi dilediğiniz gibi tasarlayabileceğiniz sıra dışı bir oyundur. 

Doğru stratejiler ile kendi hastanenizi inşa edebilir ve dünyanın en iyi hastanelerinden birinde yöneticilik yapma fırsatını yakalayabilirsiniz. Yöneteceğiniz hastanenin odalarını tasarlayarak, yeni doktorları işe alabilirsiniz. Ayrıca komik ve garip hastaları tedavi ederek onları iyileştirmek de sizin göreviniz. Doktorlarınızın ve hastalarınızın moral durumlarından, eşyaların kullanımına varana kadar tüm kontroller sizin elinizde. 

Yeni arsalar alarak birçok farklı tesis ve oda inşa edebilirsiniz. Teknoloji açısından sürekli bir gelişim göstererek modern bir hastaneye sahip olabilirsiniz. Bu sayede hastalarınızı memnun edebilir ve bol miktarda para kazanabilirsiniz. Oyun içerisinde fakir kız, yaramaz çocuk, garip uzaylılar, kel adam, süper kahraman, kötü adam ve daha binlerce farklı karakter yer almaktadır. 

Hastanenizi kafanıza göre şekillendirebileceğiniz, personeli ve aklınıza gelebilecek her şeyi sizin yönetebileceğiniz Fun Hospital-Tycoon is back, Android ve İOS platformda ücretsiz olarak sunulan eşsiz bir simülasyon oyunu olarak dikkat çekmektedir. 
 

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın