Fun Hospital-Tycoon is back

Fun Hospital-Tycoon is back

Oyun içerisinde bir hastaneyi yöneteceğiz.

Mobil oyun platformunda Android ve İOS cihazlarda keyifle oynayabileceğiniz Fun Hospital-Tycoon is back, sıra dışı bir simülasyon oyunu olarak dikkat çekmektedir. 

Doğru bir planlama ile kafanızdaki hastaneyi inşa edebilir ve dünyanın sayılı hastanelerinden birine sahip olabilirsiniz. Yöneticiliğini üstleneceğiniz ve istediğiniz gibi tasarlayacağınız bu hastanede, ilginç ve komik hastalar ile muhatap olacaksınız. Hastanenizde yeni doktorlar görevlendirerek, hastalarınızın tedavilerini gerçekleştireceksiniz. 

Yeni tesisler ve hastane odaları inşa edebilmek için sürekli olarak arsalar satın almalısınız. Gelişmiş bir teknolojik alt yapı sayesinde hastalarınızı ve personelinizi tatmin etmeniz mümkün. Bu sayede memnun ettiğiniz hastalardan para kazanabilir ve hastanenizi daha da büyütebilirsiniz. Yaramaz çocuk, kel adam, fakir kız, garip uzaylılar, süper kahramanlar, kötü adam ve daha birçok farklı karakterin yer aldığı bu oyun ile eğlenceli bir yöneticilik rolü sizleri bekliyor. 
Kaliteli grafikleri ve etkileyici efektleri ile daha da keyifli hale getirilen Fun Hospital-Tycoon is back, yüz binlerce oyuncu tarafından tercih edilen ve ücretsiz olarak sunulan benzersiz bir simülasyon oyunudur. 
 

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın