Friday the 13th: Killer Puzzle

Friday the 13th: Killer Puzzle

13. Cuma filmi severlere özel korku bulmaca oyunu

Friday the 13th: Killer Puzzle, 13. Cuma filminin hayranlarına özel hazırlanmış korku bulmaca oyunu. iOS tarafında da ücretsiz indirilmeye açılmasıyla sevindiren yapım, sadece 175MB boyutunda.

Eleştirmenlerce beğeni toplayan, ödül kazanmış korku bulmaca oyunu Slayaway Camp!’in yapımcıları tarafından geliştirilen korku oyununda maskeli psikopat Jason’ın yerine geçip kurbanlarınızı öldürmeye çalışıyorsunuz. Tabii ki öncelikle tuzaklar, polisler, SWAT ve diğer engelleri aşmanız gerekiyor.

Korku filmi severlerin tekrar tekrar izlediği, tavsiyede bulunduğu klasiklerden 13. Cuma’nın mobil platforma uyarlanan oyunu bulmaca türünde. Görsellerinin biraz daha iyi olmasını beklerdim ancak oynaması son derece keyifli. Korku temalı oyunları seviyorsanız, kesinlikle oynamalısınız. Oyunun baş karakteri Jason Voorhees ile dünyanın dört bir yanını gezip gözünüze kestirdiğiniz kurbanları en vahşi şekilde öldürüyorsunuz. Kurbanları öldürdüğünüz an yavaşlatılmış olarak gösteriliyor. Bu noktada oyunun 16 yaş sınırı olduğunu belirtmek gerek.

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın