Football Strike – Multiplayer Soccer

Football Strike - Multiplayer Soccer

İOS cihazınızda frikik turnuvalarına katılabilirsiniz.

İOS platformunda keyifle oynanan Football Strike – Multiplayer Soccer, Miniclip imzası taşıyor. Oyunculara birbirleri ile mücadele etme fırsatı sunan mobil oyun, frikik ve şut modu ile rekabeti kızıştırıyor.

Dünyanın birçok yerinden futbol severleri aynı platformda karşı karşıya getiren yapımda oldukça kaliteli grafikler yer almaktadır. Tatmin edici içeriği ile oyuncuların beğenisini kazanan yapım, oyunculara kişiselleştirebilir öğeler de sunmaktadır. Örneğin oyun içerisinde yer alan topları, oyuncular dilerlerse kişiselleştirebilir ve özelleştirebilirler.

Tek bir parmak yardımı ile oynayacağınız yapımda birbirinden farklı oyuncu modları yer almaktadır. Özellikle kariyer modu ile oyuncular profesyonel bir futbolcu olabilmek için mücadele edecekler. Hızlı ve tempolu yapısı ile oyuncuları sıkmadan ilerleyen yapım internet bağlantısı ile oynanabilmektedir. İnternet bağlantısı olmayan oyuncular, oyuna giriş yapamazlar.

Kusursuz grafikleri ile oyunculara gerçekçi bir deneyim sunan Football Strike, gerçek stadyumu ve gerçekçi tezahüratları ile oyunculara gerçek bir maç atmosferi sunuyor. Mobil platform oyuncularına ücretsiz olarak sunulan yapım, dünyanın dört bir yanından oyuncular tarafından keyifle oynanıyor.

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın