Flip: Surfing Colors

Flip: Surfing Colors

Mobil cihazınızda kaykay sürmeye ne dersiniz?

Dünyaca ünlü şehirlerde kaykay sürme fırsatı sunan Flip: Surfing Colors ile heyecan dolu bir yarışa hazır olun. Kaykayınızı keyifle kullanabileceğiniz bu oyunda, renkli ve eğlenceli yollarda ilerlerken, görevleri tamamlamak için gerekli parçaları toplamalısınız.

Dünyanın en görkemli şehirlerinden esinlenerek hazırlanan fantastik tema tasarımları oldukça dikkat çekicidir. Güçlü grafikleri ve keskin renk blokları ile göz kamaştıran bir özelliğe sahiptir.  

Salzburg, Kahire, Venedik, Kyoto, Santorini ve daha birçok farklı şehirde kaykayınızla engelleri aşarak, çeşitli ödüllere ulaşabilirsiniz. Oyun içerisinde 4 farklı karakter ve birbirinden güzel onlarca kaykay yer almaktadır. Elmas toplayarak ve gerekli mesafeyi kat ederek, yeni karakter ve kaykayların kilidini açabilirsiniz. Zorlu parkurlarda yapmanız gereken şey, engelleri aşarak elmas ve puanları toplamaktır. Kaykayınızla hızla ilerlerken akrobatik hareketler yapabilir, havada taklalar atabilir ve turbo özelliğini kullanabilirsiniz.

Mobil platformda ücretsiz olarak sizlere sunulan ve 1 milyondan fazla oyuncuyu cezbeden Flip: Surfing Colors, Android ve İOS sürümleri ile gitgide daha fazla oyun sever tarafından talep edilmektedir.

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın