Flip: Surfing Colors

Flip: Surfing Colors

Zorlu parkurlarda yeteneklerimizi sergileyeceğiz.

Android ve İOS sürümleri ile mobil oyun dünyasında yerini alan Flip: Surfing Colors, heyecan dolu kaykay sürüşleri ile göz kamaştırıyor. Rengarenk yollarda kaykayınız ile keyifli bir yolculuğa çıkarak, sörfün doruklarına ulaşabilirsiniz.

Venedik, Santorini, Salzburg, Kyoto, Kahire gibi dünyaca ünlü şehirlerden ilham alınarak tasarlanan rengarenk temaların yer aldığı bu oyunda, kaykayınız ile zorlu yollarda sörf yapabilirsiniz. Toplamda 4 farklı karakter ve birbirinden şık onlarca kaykay bulunmaktadır. Yeni kaykay ve karakterlerin kilidini açmak için belirli bir mesafe boyunca ilerlemeniz gerekmektedir. Ayrıca toplayacağınız elmaslar sayesinde de yeni karakterlere ulaşmanız da mümkün.

Çeşitli engellerin yer aldığı zorlu parkurlarda kaykayınızla ilerleyerek elmas toplayabilir ve size verilen görevleri tamamlamak için gereken parçalara ulaşabilirsiniz. Kaykayınızla ilerlerken akrobatik ve gösterişli hareketler yapabilirsiniz. Ayrıca havadayken taklalar atabilir ve gerektiğinde turbo kullanabilirsiniz.

Yüz binlerce kişi tarafından sevilerek oynanan ve ücretsiz olarak sizlerin hizmetine sunulan Flip: Surfing Colors, mobil oyun platformunda kaykay oyunları arasında oldukça ün kazanmış bir oyun olarak dikkat çekmektedir.

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın