FileZilla Portable v3.46.0

FileZilla ile site ve sunucularınızda ki dosyalara müdahale edebilirsiniz. Dosyaları silebilir, izinlerini değiştirebilir yenilerini atabilirsiniz. Üstelik artık portable versiyonuyla işlerinizi daha kolay ve sade biçimde yapabilirsiniz.

FileZilla Özellikleri;

Dosya düzenleme, silme, yükleme, izinleri değiştirme, ad değiştirme.Dosyalara yükleme veya indirme işlemi esnasında kaldığı yerden devam etme.SFTP, FTP bağlantısı sağlama.Aktarım tipini değiştirerek uygun biçimde yükleme. (ASCII)Gizli dosyaları görüntüleme.Boyut eşleştirmesi yaparak, eski ve yeni dosya için yapılacakları seçme.

FileZilla ücretsiz olarak sunulan bir programdır. İşlemlerinizi kolayca ve çok hızlı şekil de yapmanıza olanak tanır. Basit ve kullanışlı arayüzü sayesinde kullanım da zorluk yaşamazsınız. Yapılan işlemler üst kısımda bulunan metin kutusunda kaydolur, hangi işlemlerin başarılı veya hatalı olduğunu buradan görebilirsiniz. Sınırsız dosya aktarabilir ve aynı anda bir çok aktarma işlemi yapmanıza izin verir. Ayrıca dil seçeneği olarak Türkçe mevcut, bu da diğer programlara göre ayrı bir + yönü.

FileZillaPortable

Desteklenen Diller: Türkçe ve Diğer Diller

İşletim Sistemi: Windows Vista +

Üretici: PAF

Bellek: 14.9 MB

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın