File Manager

File Manager

File Manager uygulaması, akıllı telefonlarınızdaki dosyalarınızı verimli bir şekilde yönetebileceğiniz gelişmiş bir dosya yöneticisidir.

File Manager uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdaki dosyalarınızı kolayca yönetebilirsiniz.

Oldukça başarılı bir dosya yöneticisi uygulaması olan File Manager, sunduğu kapsamlı özellikler sayesinde dosyalarınızı verimli bir şekilde yönetme imkanı sunuyor. Sade ve modern bir arayüz sunan uygulamada, dosyalarınız üzerinde yapabileceğiniz kopyala, yapıştır, ara, sil, genişlet ve sıkıştır gibi temel fonksiyonları kullanabiliyorsunuz.

Müzik, video, fotoğraf, belge vb. dosyalarınızı türüne göre sıralayarak aradığınız dosyalara daha kolay ulaşma imkanı da sunan File Manager uygulamasında, ana ekrana ekleyeceğiniz widget sayesinde klasörlerinize pratik bir şekilde erişebilirsiniz. FTP üzerinden dosya transferi özelliği de sunan File Manager uygulamasında LAN, SMB, FTP, WebDAV, CloudFTP, FTPS ve SFTP desteğinin sunulduğunu da belirtelim.

Uygulama özellikleri

Temel dosya fonksiyonları (kopyala, yapıştır, arama, sil, sıkıştır, genişlet vb.) FTP üzerinden dosya transferi Dosyaları türüne göre sıralama Widget ile dosyalara kolay erişim LAN, SMB, FTP, WebDAV, CloudFTP, FTPS, SFTP desteği

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın