F18vF16 Fighter Jet Simulator

F18 ve F16’nızı, gizli adalar üzerindeki askeri ve ordu gizli sığınakları ve enstalasyonları üzerinde muazzam bir hava saldırısı için hazırlayın. Genellikle jet avcıları, ticari uçaklar, Boeings, airbus ve Cessna yok.

Dışarı alma amacı atanmış düşman adalar üsleri uzak adalara yerleştirilmiş. Bu sizin için, jet avcı uçağı pilotu ve görevi tamamlamak ve görev tamamlandıktan sonra güvenli bir şekilde geri dönmek, düşman hatlarının gerisinde kalmayın ya da ağır uçaksavar silahları ile vurulacaksınız.

F18vF16 savaş uçağı simülatörü ve it dalaşına hava saldırısı düşman F16 & F18 Hornets ve dövüş Şahinleri avlamak, hava saldırı ve it dalaşı simülasyon ve hava saldırı misyonları ile hedefleri ortadan kaldırmak, kırmızı kanyonu simüle, dağ tırmanışı , çöller ve okyanuslar ve üsler boyunca keskin nişancılar ve keskin nişancılarla askeri üslerde saklanan düşmanlarınızı avlayın.

F18vF16 Fighter Jet Simulator, büyük kontroller ile en bağımlılık yaratan gerçekçi bir oyundur, düşmanları üzerinde avantaj elde, bir asıl uzman ordu ve donanma savaş uçağı hava saldırısı ve hava itfaiye uzmanı hava, simüle ve grev savaşta mücadele almaya hazır olsun .

F18 ve F16 Savaş Uçağı, düşman Mig’leri, SU27, F14 Tomcat, F / A-18 Süper Hornet, Green Hornet, Stealth’i ele geçirmek için saldırı topçu makineli tüfek, ARM, SARM, füzeler ve diğer güçlü hava savaş ücreti silahlarıyla tam donanımlıdır. hava muharebe ve it dalaşı içinde usta suikastçılar ve keskin nişancı olduğu gibi jet avcıları ve drones hava el sanatları ve jet avcıları, jet avcı uçakları F16 ve F18 hiçbir rekabet ile askeri savaş zanaat savaş hava kuvvetleri jet avcı hava grevciler ile gelişmiş makineleridir süpersonik hız ve manevra kabiliyeti, F16 & F18 hava savaşçısı gibi it dalaşı yeteneklerine sahip jet avcılarınız.

Yazar: admin

Bir cevap yazın