Evlilik Teklifi Organizasyonları

Evlilik Teklifi Organizasyonları

 

Birbirinden farklı evlilik teklifi organizasyon paketlerimiz ile karşınızdayız. Lüks vip yatta lazer gösterisi ile evlilik teklifi, Kız Kulesi’nde yemek ve devamında yatta evlilik teklifi, Kumsal süslemesi ile geçen evlilik teklifi organizasyonları, Yunus Gösterisinde Evlilik Teklifi Organizasyonu, Ağva’da romantik bir akşamda evlilik teklifi organizasyon paketlerimiz bulunmaktadır.

 

Bu organizasyon paketlerimiz arasında en çok tercih edilen evlilik teklifi paketi yatta evlenme teklifi paketimizdir. Lüks vip yatımızda ister boğaz köprüsü altına yansıtılan lazerle, isterseniz Ortaköy cami manzarası eşliğinde aşkınıza sürpriz evlilik teklifi gerçekleştirebilirsiniz. SÜRPRİZ RÜYASI ORGANİZASYON olarak %100 müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda çalışmaktayız. Sizlere en uygun maaliyet ile en kaliteli hizmeti sunmak için 7/24 çalışmaktayız. Şimdiye kadar mutlu günlerine ortak olduğumuz onlarca çiftimiz firmamız hakkında çok olumlu yorumlarda bulunmuşlardır.

 

Yatta evlenme teklifi paketimizde size özel masa süslemesi , profesyonel fotoğraf çekimi, teklif anında profesyonel video çekimi ve montajı bulunmaktadır. Boğaz köprüsü altında lazer gösterisi yeşil kayan yazı olarak verilmektedir. Lazer cihazımız çok kaliteli olup köprüde rahatça okunabilmektedir. Çektiğimiz videolar 1080P HD kalitesinde olup son derece kalitesi yüksektir. Evlilik teklifi organizasyonunda çektiğimiz fotoğraflar ve videoların tamamı size We Transfer aracılığı ile tam boyut ve kalite olarak teslim edilmektedir.

 

Kız Kulesi’nde gerçekleştirdiğimiz evlenme teklifi organizasyon paket açıklaması :  Kız Kulesi’nde yemekler yenildikten sonra sizi vip lüks yat ile almaktayız. Aşkınız kendisi için hazırlanan yat süslemelerini görünce gerçekten bu sürprize bayılacak. Masanızda baş başa romantik dakikalar geçirdikten sonra yatımızın yönünü Kız Kulesi’ne doğru dönüyoruz ve aşkınızı ilan ederek evlilik teklifi yapıyorsunuz.Volkanlar patlıyor ve sevgilinizin EVETTT sesi eşliğinde romantik evlenme teklifinizi gerçekleştiriyorsunuz. Daha detaylı bilgi almak isterseniz size bir tık kadar yakınız.

 

SÜRPRİZ RÜYASI ORGANİZASYON

OĞUZHAN DİBEK

0554 319 70 61

www.surprizruyasi.com

Yazar: admin

Bir cevap yazın