Energy Joe

Energy Joe

Aksiyon ve maceraya doyacağınız olağanüstü bir simülasyon oyunudur.

Macera ve aksiyon dolu sahnelerin bolca yaşandığı Energy Joe, Android oyun dünyasında simülasyon kategorisinde yerini almaktadır. Şehir içinde bir Süpermen gibi dolaşıp aksiyondan aksiyona atlayacağınız, eşsiz bir oyun sizleri bekliyor. 

Ekranın sağ ve sol yanlarında bulunan butonlar ile karakterinizi rahatlıkla kontrol edebilir ve ekranın sol üst köşesindeki görev haritası sayesinde yolunuzu kolayca bulabilirsiniz. Sağlam grafik tasarımı ve görüntü efektleri eşliğinde macera dolu bir serüvene hazır olun. 

Pelerininiz sayesinde şehrin her yerine uçarak gidebileceğiniz bu oyunda, birçok maceraya atılabilirsiniz. Hedefe ulaşmak için yüksek binaların üzerlerinden uçabilir ya da araba ile yolunuza devam edebilirsiniz. Yolda geçen araçları durdurarak, dilediğinizi kullanabilirsiniz. Size verilen görevleri yerine getirmek için peşinizdeki polisleri atlatmanız gerekecektir. Birbirinden farklı özelliğe sahip onlarca silahın da yardımı ile polislerle mücadele edebilirsiniz. Ayrıca birçok kostüm arasından dilediğinizi seçerek, karakterinizin görünümünü değiştirmekte özgürsünüz.

Mobil çerçevede ücretsiz olarak sunulan ve on binlerce kişi tarafından zevkle oynanan Energy Joe, aksiyona ve maceraya doyacağınız eşsiz bir simülasyon oyunu olarak dikkat çekmektedir. 
 

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın