EASY peasy

EASY peasy

Çocuklar için İngilizce öğrenme uygulaması

EASY peasy, çocukların İngilizce öğrenmelerine yardımcı olan eğitim uygulamaları arasında. Kelime öğrenme, cümle yapısı, dilbilgisi, telaffuz, ses bilgisini içine çeşitli alıştırmalar içeren uygulama, çocukların dikkatini çekecek renkli ve kolay kullanılabilir arayüzle geliyor. Türkçe dil desteği elbette mevcut.

Android telefon/tabletlere yüklenebilir çok sayıda İngilizce öğrenme uygulaması mevcut ancak EASY peasy, adından da tahmin edeceğiniz üzere çocuklara özel hazırlanmış. Akıllı telefon/tabletlerle okul öncesinde tanışan, hatta kullanan çocuklara İngilizce öğretmek isteyen ebeveynlere tavsiye edebileceğim güzel bir eğitim uygulaması. İngilizceyi eğlenceli yolla öğreten uygulamanın en güzel yanı; ücretsiz olması. Günlük sınırsız ders, internetsiz kullanım, birden çok kullanıcı dışında Pro sürümün hiçbir avantajı var. Peki, ücretsiz indirebileceğiniz bu uygulamada hangi içerikler var?

Kelime veya resim çiftlerini bulma, yazım, tercüme, dinleme ve anlama, cümle tamamlama vb. çocuğunuzun seviyesine göre onun için en iyi öğrenme yöntemlerini sunan EASY peasy, yabancı dil öğrenimini kolaylaştıran bilgi kartlarından kişisel kelime listelerine her şey var. Yeni kelimeler öğrendikçe seviyesi yükselmekle kalmıyor, motivasyon sağlayıcı harika kupaların da sahibi oluyor.

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın