e-Kocaeli

e-Kocaeli

e-Kocaeli uygulamasıyla güncel haberler ve duyurulardan anında haberdar olabilir, çeşitli işlerinizi halledebilirsiniz.

Kocaeli’de yaşayan vatandaşlar için geliştirilen e-Kocaeli uygulamasıyla iOS cihazlarınızdan birçok bilgiye ulaşabilir ve işlerinizi halledebilirsiniz.

Oldukça kapsamlı bir şekilde hazırlanan ve portal havası veren e-Kocaeli uygulaması, Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin e-Belediyecilik alanında da aktif olduğunu kanıtlıyor. Gaz ve su borçlarınızı kolaylıkla sorgulayabileceğiniz e-Kocaeli uygulamasında, belediye iletişim bilgilerine ve ihale ilanlarına da ulaşabilirsiniz. Güncel haberler, etkinlikler ve duyurulardan anında haberdar olmak isteyenlerin mutlaka kullanması gereken e-Kocaeli uygulamasında, nöbetçi eczanelere ve hastane adreslerine de ulaşabilirsiniz.

Vizyondaki filmler, taksi durakları, döviz ve altın fiyatları, hava durumu tahminleri, günlük sebze-meyve-balık hal fiyatları gibi birçok alanda size bilgilendirme sunan e-Kocaeli uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Uygulama özellikleri

Kocaeli tarihçesi ve fotoğrafları Önemli telefonlar Nöbetçi eczaneler, hastaneler ve taksi durakları Hava durumu tahminleri Vizyondaki filmler Döviz ve altın fiyatları Belediye iletişim bilgileri İhale ilanları İZGAZ ve İSU borç sorgulama

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın