Dragon Escape

Dragon Escape

Çeşitli engel ve tuzakların yer aldığı keyifli bir kaçış oyunudur.

Android oyun dünyasında yer alan Dragon Escape, maceraya doyacağınız eğlenceli bir oyun olarak oyun severlerin vazgeçilmezi olmayı başarmıştır. 

Basit ve etkili grafikleri ile keyifli bir oyun deneyimine sahip olabileceğiniz bu oyunda, yapmanız gereken tek şey zorlu parkurlarda hızla ilerlemektir. Size engel olmak isteyen ejderhadan kaçarak, dar yollarda hedefe doğru hareket etmelisiniz. Yeni bölümlerin kilidini açmak için ejderhaya yem olmadan parkuru bitirmeniz gereklidir. Geçtiğiniz yollardaki elmasları toplayarak yeni karakterlere sahip olabilirsiniz. 

Topladığınız elmaslar ile polis, zombi ve daha birçok farklı karakterin kilidini açabilirsiniz. Ayrıca elmas kullanarak birbirinden güzel yeni bölümlerikeşfedebilirsiniz. Engellerin üzerlerinden atlayarak ve ejderhadan kaçarak tamamlamanız gereken parkurların yer aldığı bu oyun ile dünya genelinde daha üst sıralara adınızı yazdırabilirsiniz. 

On binlerce oyun tutkunu tarafından keyifle oynanan ve tamamen ücretsiz olarak erişebileceğiniz Dragon Escape, macera dolu anlar yaşayabileceğiniz eşsiz bir oyun olarak bilinmektedir. Türlü tuzakların ve engellerin yanı sıra, ejderha saldırılarının yer aldığı bu oyun ile sizler de maceraya doyabilirsiniz. 
 

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın