Dolandirici medyumlar

Kadim toplumların en yaygın kullandıkları manevi çalışmaların başında gelen vefkler, gerek etkisi, gerekse halka açıklanmayan pek çok gizi barındırıyor olması nedeniyle, maneviyat konusunda günümüze kadar bozulmadan ulaşmış en etkili çalışmalardan biri olarak gösteriliyor. Pek çok farklı konuda yapılabiliyor olması, vefklerin halen çok popüler uygulamalar olmasına, pek çok medyum hoca tarafından öncelikli olarak tercih edilmesine neden oluyor. dolandırıcı medyumlar

Medyum Ali Gürses’in de sıkça bahsettiği vefk uygulamaları neredeyse istediğiniz her şeyin gerçekleşmesine vesile olabilir. Genellikle korunma için yapılıyor olsa da, kişiler arasında evlilik halinin oluşması, kısmet açma, rızık açma gibi konularda da vefk yapıldığına rastlamak mümkün.

Medyum Ali Hoca, her insanın ihtiyacına göre farklı bir vefk çalışması yapılması gerektiğini söylemekte. Fiziki alemde konu tekmiş gibi görünse bile, manevi alemlerin farklı ihtiyaçlarının olabileceğini söyleyen Medyum Ali Gürses, rızık açma çalışması talep eden iki farklı kişinin, hiçbir zaman aynı yöntemle hazırlanan vefk aracılığıyla sorununu çözüme kavuşturamayacağını belirtiyor.

İnsanların enerjileri de tıpkı parmak izimiz gibi farklı ve farklı bir yaklaşıma ihtiyaç duyar. Medyum hocalar, kişilerin talebi aynı olsa bile hazır bir formül üzerinden çalışma yapamaz, mutlaka enerjilerini incelemeye ihtiyaç duyar. Medyum Ali Gürses’in sıkça bahsettiği bu konu, aynı zamanda yapılacak olan çalışmanın sağlam olması için de fazlasıyla önemli. Eğer enerjisel bir inceleme yapılmazsa, ortaya çıkacak olan vefkin yeterli güce erişmesi bir hayli zor olacaktır. medyum çuluak

Vefk çalışmaları bozulmadan günümüze gelmiş olsa da her dönem olduğu gibi, bu dönemde de değişiyor. Elbet bu durum manevi gücün eksildiği anlamına gelmiyor, aksine çağa adapte olarak çok daha kolay uygulanabilmesini sağlıyor. Medyum Ali Hoca gibi üstat niteliğindeki medyumlar tarafından rahatlıkla uyarlanabilen vefk uygulamaları, geçmişte belli amaçlar için kullanılamazken, günümüzde pek çok konuda çözüm sağlayabiliyor.

Medyum Ali Hoca, uzun yıllar boyunca aldığı eğitimler ile elde edeceğiniz vefkin adeta bizzat garantisi niteliğinde. Dünyanın dört bir yanından insanların başvurduğu Medyum Ali Gürses, bu yüksek tanınırlığını ve tecrübesini bugüne kadar yaptığı binlerce başarılı vefk uygulamasına borçlu.

Yazar: admin

Bir cevap yazın