Dog Run – Pet Dog Simulator

Dog Run - Pet Dog Simulator

Mobil cihazınızda bir köpeği yönlendireceksiniz.

Özellikle çocuklar ve köpekleri seven bireyler için hazırlanan Dog Run-Pet Dop Simulator, aksiyon ve macera dolu, başrolünde ise sevimli ve yavru köpeklerin yer aldığı dikkat çekici bir oyundur. Mükemmel grafikleri ve sınırsız eğlence simülatörü ile oynayanlara kalitesini fazlasıyla hissettirmektedir.

Simülasyon olarak tasarlanmış park, orman ve şehir alanlarında çeşitli engellerden kurtularak hızla koşmayı amaçlayan bu oyunda, tam 8 farklı köpek bulunmaktadır. Minik köpeğinizle engelleri aşarak ve puanlar toplayarak sonsuza kadar hızlı bir şekilde koşmalısınız. Engellere takılmadan ilerleyebilmek için ekranı sağa ve sola kaydırarak yön değiştirebilirsiniz. Ayrıca ekranı yukarı kaydırarak engellerin üzerinden atlayabilirsiniz.

Yeni köpeklerin kilidini açmak için gereken puanları toplamalısınız. Yeterli puanı toplayarak, farklı köpekler yetiştirebilir ve mevcut köpeklerinizin özelliklerini güçlendirebilirsiniz. Ayrıca ekstra puana sahip olmak için günlük ödüllerden de faydalanabilirsiniz.

Android oyun dünyası içinde yerini alan ve oldukça sevilen bir oyun olan Dog Run-Pet Dop Simülatör, aksiyon ve macera dolu bir simülasyon oyunu olarak, 5 milyondan fazla oyuncu kitlesine ulaşmış durumda.

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın