Dog Race Simulator 2018

Dog Race Simulator 2018

Köpekler ile eğlenceli bir yarış deneyimi sunan eşsiz bir oyundur.

Android platformda yarış oyunları arasında yer alan Dog Race Simulator 2018, köpekler eşliğinde eğlenceli yarışlar yapabileceğiniz harika bir oyundur. 

Başrolde köpeklerin boy gösterdiği bu eşsiz oyun, etkileyici grafik tasarımı ve görüntü efektleri ile daha keyifli bir hal almıştır. Yapmanız gereken tek şey diğer köpeklerle rekabet ederek, yarışı birinci sırada bitirmek için çaba göstermektir. Yarış pistinde kaçan tavşanı hızla kovalayarak bitiş çizgisine ulaşmalısınız. 
Onlarca farklı köpek türü ile yarış yapma fırsatı sizleri bekliyor.

Yarışlarda kazandığınız paralar ile yeni köpeklerin kilidini açabilir ve dilediğiniz köpeğe sahip olabilirsiniz. Hızlı yarış ve turnuva yarışı olmak üzere iki farklı mod bulunmaktadır. Hızlı yarış seçeneğinde, diğer köpeklerle birlikte tavşan kovalayarak bitiş çizgisine ulaşmak amaç edinmiştir. Turnuva yarış modunda ise köpeklerle teke tek mücadele edilir. 

Yüz binlerce yarış severin tutkuyla oynadığı Dog Race Simulator 2018, ücretsiz olarak hizmetinize sunulan ve her geçen gün daha fazla oyuncunun ilgisini çeken enfes bir oyundur. Siz de sevimli köpeklerle eğlenceli bir yarış deneyimi kazanabilirsiniz. 
 

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın