Dino War

Dino War

Android cihazınızda sürükleyici bir simülasyon oyunu oynamak istiyorsanız, Zoe: Interactive Story tam size göre.

Android Simülasyon oyunları arasında yer alan ZOE: Interactive Story ile genç bir kızın hayatına ortak olacak ve hayata onun gözünden bakmaya çalışacağız.

Tamamen ücretsiz olan bu mobil oyunda, geniş bir kızı canlandıracak ve onu temsil edeceğiz. Gündelik hayatımızda arkadaşlarımızla vakit geçirecek, aşık olacak, konserlere katılacak ve hayatımızı devam ettirmeye çalışacağız. Oyun içerisinde tek oyunculu bir yapı yer alıyor. Oyuncular insanlarla girdikleri diyaloglarda kendi yanıtlarını seçimler yaparak verebiliyor. Burada şunu belirteyim: Oyun içerisinde vermiş olduğumuz kararlar hikayenin gidiş açısını da değiştiriyor. Yani hangi yanıtı verirsem vereyim aynı sonuç olacak değil. Oyuncular verdikleri yanıtlara göre hikayenin akış açısını değiştirebilecekler.

Oyun içerisinde yer alan grafikler gayet hoş bir görünüme sahip. İçerik bakımından da tatmin edici görünen mobil oyunda her türlü detay titizlikle düşünülmüş olarak karşımıza çıkıyor. Oyun içerisinde birçok farklı karakter yer alıyor. Alışılmışın dışındaki yerleşim yerlerine sahip olan yapımda esrarengiz olaylarda karşımıza çıkacak. Oyuncular aksiyon ve gerilim yüklü sahneler ile karşılaşacak ve olayları çözmek için de çaba gösterecekler.

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın