DEÜ Matematik Öğr. Bil. Sis.

DEÜ Matematik Öğr. Bil. Sis.

DEÜ Matematik Öğr. Bil. Sis. uygulamasıyla sınav tarihlerinizi, duyuruları ve notlarınızı öğrenebilirsiniz.

DEÜ Matematik Öğr. Bil. Sis. Uygulamasıyla Android cihazlarınızdan derslerinize ait birçok bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.

Dokuz Eylül Üniversitesi Fen Fakültesi öğrencilerine yönelik geliştirilen DEÜ Matematik Öğr. Bil. Sis. Uygulamasında, derslere ait duyurular, sınav yeri, sınav tarihleri ve sınav sonuçları gibi bilgilere kolayca ulaşabiliyorsunuz. Fen Fakültesi’nde görev yapan öğretim görevlilerinin verdikleri dersler için kullanabileceğiniz uygulamanın tasarımı oldukça sade olduğundan, hiçbir karışıklık yaşamadan aradığınız bilgiye erişebilirsiniz.

Okul numaranız ile hızlı bir şekilde giriş yapabileceğiniz uygulamanın ana sayfasında, bilgi almak istediğiniz kategoriye tıklayarak güncel duyurulara ulaşabilmeniz mümkün. Ayrıca, bu kategorilerde yayınlanan güncel bilgileri de bildirim rozetleri sayesinde kolayca takip edebilirsiniz. Eğer siz de Dokuz Eylül Üniversitesi Fen Fakültesi öğretim görevlilerinden ders alıyorsanız, derslerinize dair birçok bilgiye DEÜ Matematik Öğr. Bil. Sis. Uygulamasından kolayca ulaşabilirsiniz.

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın