Defender III

Defender III

Şiddetli savaşlara hazırlanın.

DroidHen tarafından Android ve İOS platformuna sunulan Defender III ücretsiz bir aksiyon oyunudur. 

500’den fazla seviyenin yer aldığı oyunda, oldukça kaliteli ses efektleri kullanılmıştır. Oyun içerisinde birbirinden farklı yeteneklere sahip yaratıklar bulunmaktadır. Bunlara ek olarak oyun içerisinde yer alan yetenek kartları da bizlere yaratıklarımızı geliştirme ve daha güçlü hale getirme fırsatları sunmaktadır. 

Oyun içerisinde kulemize birlik ve silahlar yerleştirecek ve bize karşı hücum eden düşman yaratıklarını etkisiz hale getirmek için saldırılar düzenleyeceğiz. Hız ve tempo bakımından oyuncuları hareketli bir yapıya götüren Defender III, hem Android hem de İOS platformunda oynanabilmektedir.

Yayınlanması ile mercek altına alınan oyun, 5 üzerinden 4.4 gibi bir inceleme puanı alarak oyunculara bekleneni başarıyla vermiştir. Görsel efektleri ile hoş bir görünüme sahip olan mobil oyun, grafikleri açısından da oldukça başarılı görünüyor. Mobil oyunculara ücretsiz olarak sunulan yapım, 1 milyondan fazla oyuncu tarafından ilgiyle oynanmaktadır. Günümüzde bu rakam giderek artmaktadır. Mobil cihazınızda kaliteli bir aksiyon oyunu oynamak isterseniz Defender III’ü denemelisiniz.
 

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın