Dancing Ball Saga

Dancing Ball Saga

Bu oyunda engelleri sadece müziği dinleyerek geçebilirsiniz.

Dancing Ball Saga, müziğin ritmini yakalamanızı isteyen, her seviyesi farklı eğlence dozu yüksek bir mobil oyun. iOS platformunda da ücretsiz indirilebilir olan müzik oyununda müziğe göre şekillenen platformlarda topu ilerletmeye çalışıyorsunuz. Reflekslerinizi ve müzik duygunuzu kullanarak ilerleyebileceğiniz harika bir oyun.

Zorluk düzeyini gittikçe artıran müzik oyununda kendi hikayelerini anlatan benzersiz seviyelerin yanında çeşitli ödüller kazandıran görevlerle zaman geçiriyorsunuz. Bölümleri geçmek için topu platformdan düşürmeden bitiş noktasına ulaştırmanız gerekiyor lakin bu, göründüğü kadar kolay değil. Üzerinde gezdiğiniz platform daha doğrusu labirentteki tuzakları atlatmak için kulağınızı müziğe vermeniz gerekiyor. Ritmi yakalarsanız labirentten çıkmamanız için hiçbir sebep yok. Unutmadan, okyanus, ada, şato, çöl, lav, kış ve mağara oynanabilir bölümler arasında.

Dancing Ball Saga Özellikleri:

Çok sayıda seviye (Her seviyenin müziği ayrı, atmosferi farklı) Bağımlılık yapan ritim tabanlı oynanış (müziği dinleyerek geçebileceğiniz engeller) Orijinal oyun müzikleri Kolaydan zora doğru ilerleyen seviyeler Ücretsiz seviye ve görevler

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın