Construction Tasks

Construction Tasks

Birbirinden farklı görevler bizleri bekliyor.

Tomico tarafından geliştirilen ve Android simülasyon oyunları arasında yer alan Construction Tasks ile belirtilen görevleri yerine getirmeye çalışacak ve eğlenceli anlar geçireceğiz.

Tamamen ücretsiz olarak yayınlanan yapım, oyunculara birbirinden farklı iş makinalarını kullanma ve deneyimleme gibi bir çok imkanı da sağlıyor. Basit grafikler üzerine kurulu olan yapım da bizleri kolay görünen ama bir o kadar da zorlayan görevler bekliyor olacak. Oyun içerisinde çeşitli araçlar yardımıyla yükleri devasa kamyonlara yükleyecek ve engellere takılmadan bizden istenilen alana götüreceğiz. Oyun içerisinde bazen bir kepçe bazen de bir vinç kullanacağız. Bu araçlar ile yükleri belirtilen alanlara yerleştirecek ve bir sonraki bölüme geçeceğiz.

Oyun içerisinde kolaydan zora doğru birçok bölüm ve görev yer almaktadır. Özellikler yollardaki engellerde yavaş geçmeli ve yükümüzü devirmeden sapa sağlam belirtilen alanlara götürmeliyiz. Oyunda bir görevi tamamladığımız da bir sonraki görev tamamen farklı bir yapıda karşımıza çıkmaktadır. Oyun içerisinde yer alan birbirinden farklı iş makinalarını ekranda bulunan joyisticler yardımı ile kontrol edecek ve basit kontroller sayesinde kolayca adapte olabileceğiz. 

İndir

Yazar: admin

Bir cevap yazın